تعمیر پکیج باکسی

سال هاست پکیج باکسی به عنوان یک برند معروف در میان مردم شناخته شده است. به طوری که پکیج باکسی را به عنوان اولین انتخاب خود قرار می دهند. پکیج باکسی ساخت کشور ایتالیا، از بهترین برند های موجود در بازار می باشد که هم به صورت تک مبدله و هم به صورت دو مبله در بازار موجود می باشد. دیجی سرویس اردبیل از نمایندگی های معتبر تعمیر و سرویس انواع پکیج ها می باشد، این نمایندگی در زمینه تعمیر پکیج باکسی نیز خدمات خود را به بهترین نحو ممکن برای مشتریان گرامی انجام می دهد.

تعمیر پکیج در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر

تعمیر پکیج در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر

تجربه نشان داده است که پکیج ها در هر برندی و با هر کیفیتی که باشند با گذشت زمان به دلیل اینکه یک کلای مصرفی به شمار می آیند روزی به تعمیر یا تعویض و یا سرویس قطعات نیازمند می شوند، این کار باعث می شود نه تنها عمر دستگاه بیشتر شود بلکه راندمان دستگاه نیز بیشتر می شود.

نمایندگی تعمیر پکیج باکسی در اردبیل

فهرست محتوا

 

 • نمایندگی تعمیر پکیج باکسی در اردبیل
  • فرم درخواست تعمیرات
 • عیب یابی پکیج باکسی
 • نمایندگی مجاز تعمیرات پکیج باکسی در اردبیل
  • ارائه دهنده کلیه خدمات تعمیر و سرویس پکیج باکسی
 • سرویسکار پکیج باکسی
  • دلایل متمایز بودن دیجی سرویس اردبیل در تعمیر پکیج باکسی
 • تعمیر پکیج باکسی در شرق اردبیل
 • تعمیر پکیج باکسی در جنوب اردبیل
  • خدمات دیجی سرویس اردبیل به عنوان نمایندگی تعمیر پکیج باکسی
 • دلایل خرابی و تعمیر پکیج باکسی
  • رسوب زدایی پکیج دیواری باکسی
 • تعمیر برد پکیج باکسی
 • هزینه تعمیر پکیج باکسی
  • کد خطا های پکیج باکسی
 • نمایندگی مجاز تعمیرات پکیج باکسی در اردبیل
  • ارائه دهنده کلیه خدمات تعمیر و سرویس پکیج باکسی

دیجی سرویس اردبیل نمایندگی تعمیر پکیج دیواری باکسی در اردبیل می باشد. این نمایندگی در تمام نقاط اردبیل آمادگی لازم جهت ارائه خدماتی نظیر: سرویس و تعمیر پکیج باکسی را به بهترین نحو ممکن انجام می دهد. نمایندگی ما از بهترین متخصصین و با تجربه ترین تکنسین ها برای تعمیر پکیج دیواری استفاده می کند.

 

عیب یابی پکیج باکسی

پکیج باکسی یکی از پیکج های مرغوب ساخت کشور ایتالیا می باشد که دو مدل آن در بازار ایران موجود است برند های موجود در بازار اکتیو تری، لانا تیری هستند. همانطور که می دانید این دستگاه ها به عنوان یک کلای مصرفی با گذشت زمان نیاز به چکاپ کامل و سرویس دوره ای می باشند تا در صورت بروز عیب و مشکل سریع آن را رفع کنید. دیجی سرویس اردبیل رفع عیب پکیج باکسی بهترین تکنسین ها را استخدام کرده است تا در کمترین زمان ممکن عیب یابی پکیج را مشخص کنند و سریع آن را بر طرف سازند.

 سرویسکار پکیج باکسی

نمایندگی تعمیر پکیج دیواری باکسی از سرویسکاران حرفه ای و با تجربه استفاده می کند. این تعمیرکاران دارای مدارک معتبر در زمینه تعمیر انواع پکیج از سازمان فنی حرفه ای می باشند، سرویسکاران ما بسیار وقت شناس می باشند و در کمترین زمان در محل حاضر می شوند. توانایی تشخیص درست و صحیح  عیب دستگاه را دارند و سریع آن را برطرف می کنند.

 

دلایل متمایز بودن دیجی سرویس اردبیل در تعمیر پکیج باکسی

 داشتن تخصص، مهارت و تجربه کاری در زمینه تعمیر پکیج باکسی

 حرفه ای بودن تعمیرکاران پکیج دیواری در تشخیص و شناسایی عیب دستگاه

 داشتن چندین سال سابقه کاری در زمینه تعمیرات پکیج باکسی

 وقت شناس بودن تعمیرکاران و سرویسکاران پکیج دیواری باکسی

 سرویس دهی به  تمام مناطق اردبیل

 به کار بردن قطعات معتبر و اورجینال

 

تعمیر پکیج باکسی در اردبیل

دیجی سرویس اردبیل به عنوان یکی از بهترین نمایندگی های تعمیر پکیج باکسی در تمام نقاط اردبیل به شمار می آید، در صورتی که ساکن یکی از مناطق اردبیل هستید و نیازمند تعمیر پکیج باکسی خود هستنید می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

تعمیر پکیج در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر

تعمیر پکیج در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر

خدمات دیجی سرویس اردبیل به عنوان نمایندگی تعمیر پکیج باکسی

 دلایل اعتماد مشتریان گرامی به ما ارائه خدمات در اسرع وقت

 داشتن مناسب‌ترین قیمت ها در زمینه تعمیر پکیج

 خدمات رسانی به تمام نقاط اردبیل به خوصوص مناطق شرق و جنوب اردبیل

 داشتن تسلط کافی و لازم جهت عیب یابی و تعمیر پکیج باکسی

 ما از تسلط کافی برای عیب یابی و تعمیر پکیج باکسی برخورداریم

دلایل خرابی و تعمیر پکیج باکسی

 سیستم گرمایش دستگاه کار می کند در صورتی که رادیاتور ها گرمای مطلوبی ندارد.

 آب گرم مصرفی گرمای لازم را ندارد.

 آب گرم مصرف دمای مناسبی دارد اما سیستم گرمایشی از کار افتاده است.

 پکیج دیواری باکسی به صورت انفجاری روشن می شود.

 افت فشار آب در مدار گرمایشی

 آب مصرفی دچار نوسانات می شود.

 زمانی که دما افزایش می یابد فشار مدار گرمایش نیز افزایش می یابد.

رسوب زدایی پکیج دیواری باکسی

روسوب زدایی به موقع پکیج باعث جلوگیری از پوسیدگی دستگاه می شود، تجمع رسوبات آب در مخزن و قطعات پکیج باعث می شود رسوب داخل دستگاه و یا پکیج بوجود آید که این رسوب ها سبب پوسیدگی پکیج می شوند. بهتر است هر چند وقت یک بار رسوب زدایی کنید.

تعمیر برد پکیج باکسی

یکی از اصلی ترین قطعات و گران قیمت ترین قطعات در پکیج ها برد می باشد، برد قطعه ای است که اگر خراب شود نمی تواند آن را تعمیر کرد و باید تعویض شود به همین دلیل در نگهداری و مراقبت از آن بیشتر دقت کنید.

 

هزینه تعمیر پکیج باکسی

عواملی که در هزینه تعمیر پکیج باکسی تاثیر گذار هستند شامل: دستمزد تکنسین، هزینه وسیله ایاهاب ذهاب، هزینه تعویض قطعه اورجینال با قطعه خراب، هزینه سرویس و چکاپ کامل دستگاه می باشد برای اطلاع دقیق از قیمت تعمیر می توانید از طریق شماره تلفن های موجود در سایت با ما تماس بگیرید.

دیجی سرویس اردبیل از معتبر ترین نمایندگی های تعمیر پکیج و کولر گازی در اردبیل می باشد و دارای چندین سال سابقه کار و تبحر در زمینه تعمیر و سرویس انواع پکیج ها بخصوص پکیج باکسی می باشد. . هدف اصلی ما جلب رضایت مشتریان گرامی می باشد.از دیگر خدمات دیجی سرویس اردبیل تعمیر می باشد.

کد خطاهای پکیج باکسی

ارور های پکیج اکتیو تری شامل:  E01, E02, E03, E04,E05.E06,E08,E010, E25,E35,E43 می باشد.

 ارور E01 پکیج باکسی 

عدم تشکیل شعله یا تشخیص شعله

 ارور E02 پکیج باکسی

فعال شدن کلید حرارتی، ممکن است خود کلید خراب باشد. تنظیم نبودن شعله و یا خرابی پمپ یا وجود رسوب در مدار

 ارور E03 پکیج باکسی

انسداد دود کش، خطای کلید حد ترموستات دود، احتمال دارد دود کش گرفته باشد، فن کار نکند، خرابی پمپ باشد. خرابی پرشر هوا باشد.

 ارور E04 پکیج باکسی

قطعی سیگنال های ورودی، اشکال برقی در سیستم

 ارور E05 پکیج باکسی

خرابی فن، گرفتگی دود کش، خروجی هوا ایراد پیدا کرده باشد.

 ارور E06 پکیج باکسی

دهش مکش هوا، اگر در منزل اکسیژن وجود نداشته باشد این ارور ایجاد می کند.

 ارور E08 پکیج باکسی

۵ بار متوالی در یک ساعت از ریست استفاده کرده اید

 ارور E010 پکیج Boxi پکیج باکسی

افت فشار آب در مدار گرمایش. که از زیر پکیج شیر را باز کرده و افت ارور را از بین برد

 ارور E25 پکیج باکسی

افت بیش از حد دما به دلیل عدم گردش آب

 ارور E35 پکیج Boxi پکیج باکسی

کمبود شعله اولیه و نرسیدن آب به سنسور شعله

 ارور E43 پکیج باکسی

اگر در مدت کمتر از ۵/۸ دقیقه به طور متوالی ۶ بار کد ۳۸ اعمال شود.

تعمیر پکیج در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر

تعمیر پکیج در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر

مشکلات رایج پکیج باکسی

چرا پکیج باکسی خاموش می شود؟

خاموش شدن پکیج باکسی یا هر برند دیگری، دلایل مشخصی دارد. در بیشتر موارد، این مشکل ناشی از خرابی سوئیچ های ایمنی است. عوامل دیگری همچون افت فشار آب، خرابی ترموستات، نشتی پمپ یا خرابی آن، بسته بودن شیرهای آب، قطع شدن گاز یا افت فشار آن و نبود جریان در قطعات الکتریکی هم در خاموش شدن ناگهانی پکیج موثر هستند.

تعمیر پکیج باکسی در این شرایط به این ترتیب است که اول قطعات ذکر شده بررسی می شوند. سپس قطعه آسیب دیده تعمیر و در صورت نیاز، تعویض می گردد. به این ترتیب مشکل خاموش شدن پکیج دیواری برطرف شده و کار می تواند به حالت عادی و بدون ایراد از آن استفاده کند.

 

روشن نشدن پکیج باکسی چه دلایلی دارد؟

مشکل دیگری که در روند تعمیرات پکیج باکسی مورد بررسی قرار گرفته و برطرف می شود، روشن نشدن آن است. گاهی پکیج دیواری به هیچ طریقی روشن نمی شود. انسداد لوله ها، تنظیم نبودن فشار، خرابی مشعل، کار نکردن شمعک و مواردی از این دست، مهم ترین دلایل روشن نشدن پکیج باکسی و تمامی مدل های پکیج دیواری به شمار می روند.

برای تعمیر پکیج BAXI در این شرایط، باید لوله ها رسوب گیری شوند. هواگیری پکیج هم در رفع مشکل موثر است. چنانچه مشعل و شمعک معیوب باشند، تعمیرکار آنها را تعمیر و یا در صورت نیاز، تعویض می کند. تیم تعمیرات پکیج در محل، ضمن بررسی کامل دستگاه و اجزاء مختلف آن، پکیج را به شکل حرفه ای ترمیم می کنند.

 

چرا فشار پکیج باکسی کاهش یافته است؟

معیوب شدن شیر اطمینان پکیج، نشتی پیدا کردن دریچه اتوماتیک تخلیه هوا، نشتی پیدا کردن رادیاتورها و شیرهای آن‌ها و گرفتگی هوای رادیاتورها همه از عواملی هستند که موجب افت فشار پکیج می‌شوند. متاسفانه افت فشار پکیج از آن دسته از مشکلاتی است که می‌تواند منشأ بروز مشکلات دیگری در پکیج باشد. به همین دلیل درصورت مواجه شدن با مشکل افت فشار پکیج بهتر است هر چه سریع‌تر با نمایندگی تعمیر پکیج باکسی تماس بگیرید تا تکنسین‌های این مرکز ضمن مراجعه به آدرس موردنظر شما به عیب‌یابی و تعمیر پکیج شما بپردازند.

 

چرا پکیج باکسی نشتی دارد؟

وجود ترک و شکاف در مبدل حرارتی، نشتی آب از پمپ آب، نشتی آب از اتصالات پمپ، نشتی از اتصالات لوله‌های پکیج، ایراد از شیر اطمینان فشار و ایراد از دیافراگم ظرف انبساط، همه از مشکلاتی هستند که منجر به نشتی پیدا کردن پکیج باکسی می‌شوند. خوشبختانه اکثر اوقات مشکل نشتی پکیج دیواری، خیلی جزئی است و به راحتی برطرف می‌شود. البته اگر به مشکل نشتی پکیج بی‌توجه باشید و آن را برطرف نکنید، مشکلات بزرگتری مانند: راه یافتن آب به برد کنترلی پکیج رخ می‌دهد که مجبور به تعویض کامل پکیج خواهید شد.

 

تعمیر پکیج در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر