تعمیر کولر گازی تراست TRUST در اردبیل

آیا می دانید که سالیانه تعداد بسیار زیادی از لوازم برقی و خانگی مختلف به دلیل تعمیر توسط تعمیرکاران غیر معتبر خراب و غیر قابل استفاده می شوند؟ اگر به فکر تعمیر کولر گازی تراست هستید، توصیه می کنیم با مطالعه این مطلب علاوه بر آشنایی با روش های یافتن یک تعمیرکار معتبر اسپلیت trust، دانش خود را نیز در زمینه تعمیرات این سیستم های سرمایشی افزایش دهید.

چنانچه به تعمیرکار برای عیب یابی و رفع عیب سایر انواع اسپلیت نیاز دارید، می توانید به صفحه تعمیر کولر گازی مراجعه کنید.

چرا به تعمیرات کولر گازی تراست احتیاج پیدا خواهید کرد؟ 

تراست یکی از شرکت های موفق سوئیسی در عرصه تولید لوازم خانگی است. یکی از شاخصه های اصلی محصولات تولید شده توسط این کمپانی، کیفیت بسیار بالای ساخت آنها است؛ اما این وسایل نیز مانند سایر لوازم خانگی دچار خرابی خواهند شد.

در واقع هدف از مراجعه به تعمیرکار کولر گازی تراست، عیب یابی و تعمیرات این دستگاه به منظور فراهم سازی امکان استفاده مجدد از این دستگاه است.

البته لازم به ذکر است که توجه به نکات مرتبط با نصب کولر گازی به صورت دقیق و صحیح می تواند از خرابی های پیش از موعد جلوگیری نماید.

خدمات کولر گازی تراست شامل چه مواردی می باشد؟

اسپلیت یا کولر گازی، یکی از سیستم های سرمایشی و تهویه مطبوع ( air conditioner ) است، که با توجه به نوع و مدل آن، وظیفه خنک کردن در فصل تابستان و گرم کردن در فصل زمستان را بر عهده دارد. بنابراین؛ می توان متوجه شد، که کار نکردن آن چقدر می تواند آزاردهنده و نگران کننده باشد.

تمامی خدمات لیست شده در بخش بعد، در دسته خدمات تعمیر کولر گازی تراست (trust) است و تنها نکته مورد بحث در این باره، انجام درست آن توسط تعمیرکاران حرفه ای است، که باید مهارت و تجربه بالایی را در این زمینه داشته باشند. 

خدمات کولر گازی اسپلیت تراست شامل موارد زیر است :

 • شارژ گاز کولرگازی تراست
 • سرویس کامل و دوره ای دستگاه
 • تعمیر و تعویض قطعات یونیت داخلی و خارجی
 • رفع نشتی
 • تعمیر برد کنترلی دستگاه
 • عیب یابی و برطرف سازی عیوب
 • تعمیر یا تعویض اینورتر کولر گازی تراست
 • تعویض یا تعمیر ترموستات
 • تعمیر انواع کولر گازی
 • شست وشوی کولر اسپلیت تراست
 • تعمیر یا تعویض فن کولر گازی تراست

خرابی و مشکلات رایج کولر گازی تراست

شناخت مشکلات و خرابی های متداول کولر تراست، می تواند در کاهش زمان و انجام درست فرآیند تعمیر این سیستم تاثیر بسزایی داشته باشد.

در این قسمت از متن به معرفی خرابی های مرسوم انواع air conditioner  تراست پرداخته و خواهیم دید که تعمیرکار این دستگاه باید به رفع چه ایراداتی در فرایند تعمیر کولر گازی تراست تسلط داشته باشد.

مشکلات رایج و متداول کولر گازی trust  عبارتند از :

 1. سرمای مطلوبی نداشتن
 2. گرمای مطلوبی نداشتن
 3. صدا دادن فن دستگاه
 4. روشن نشدن دستگاه
 5. خاموش و روشن شدن کولر اسپلیت
 6. عدم کارکرد برد کولر گازی تراست
 7. آب پرتاب کردن تراست کولر گازی
 8. کمبود گاز و نیاز به شارژ دوباره
 9. عدم کارکرد کمپرسور
 10. نشتی آب و گاز مبرد

در صورتی که با مشکلات و خرابی های بالا مواجه شدید و قادر به تعمیر و سرویس آن نبودید، فقط کافی است با نمایندگی تعمیر کولر گازی تراست مجموعه ما تماس حاصل نمایید.

عیب یابی کولر گازی تراست TRUST

عیب یابی یک از مهم ترین اقداماتی است که باید قبل از پرداختن به تعمیرکولر گازی تراست، توسط تعمیرکار حرفه ای به طور اصولی و درست صورت گیرد. البته در برخی از موارد خود شما قادر به عیب یابی سیستم سرمایشی هستید. برای اینکه بتوانید خودتان این کار را انجام دهید، این قسمت از مطلب را با دقت مطالعه فرمایید.

همان طور که می دانید محصولات برند تراست از کیفیت بالایی برخوردار هستند و برخی از افراد گمان می کنند که به دلیل جنس خوبی که دارند، هرگز دچار مشکل نمی شود. خیر، این دستگاه ها هم مانند سایر سیستم های سرمایشی با گذشت زمان یا استفاده نادرست بازدهی آنها کاهش می یابد و باید برای جلوگیری از خرابی های احتمالی و افزایش بازدهی دستگاه به سرویس آن ها پرداخته شود. البته در برخی از موقعیت ها ممکن است کارکرد اسپلیت دچار مشکل شده و به عیب یابی و تعمیر کولر گازی تراست نیاز پیدا کند. در این قسمت عیوب و علل بروز آنها را در قالب جدول در اختیارتان قرار می دهیم.

شرح عیوب علل بروز عیب
دستگاه روشن نمی شود نرسیدن جریان برق به دستگاه /بررسی منبع تغذیه
سوختن خازن راه انداز/ با استفاده از آمپرمتر خازن را تست کرده و اگر سوخته بود آن را تعویض کنید.
قطع شدن کلید جریان برق ایراد از دکمه پاور/ اقدام به تعویض دکمه پاور
خراب شدن جریان ورودی برق مشکل از قسمت فیوز / تعویض فیوز
کار نکردن ریموت کنترل ضعیف شدن باتری کنترل / باتری ها تعویض شود.
فعال نشدن تایمر و روشن نشدن آن ایراد از تایمر / می توانید تایمر را غیر فعال کرده یا مجددا آن را تنظیم کنید.
ایجاد سرو صدای ناهنجار شل شدن پیچ های سینی پشت یونیت خارجی/ سفت کردن پیچ و مهره ها
باز شدن پیچ های کمپرسور
گیر کردن شیء خارجی بین پره های فن
یخ بستن کولر اسپلیت از کار افتادن فن یونیت داخلی / بررسی فن و در صورت نیاز تعویض گردد.
نشتی لوله ها و مخزن گاز مبرد / بررسی لوله ها و مخزن، در صورت سوراخ بودن تعمیر یا تعویض شوند.
نشتی آب مسدود شدن یا شکستن لوله درین (Drain)
عایق بندی نادرست لوله سرد کننده
بعد از اتصال کولر به برق هیچ اتفاقی نمی افتد. نرسیدن برق به سیستم
سوختن فیوز برد اصلی
ارتباط ترانسفورماتور به خوبی برقرار نشده و دچار نقص فنی شده است.
عدم کارکرد فن سوختن فن موتور / تعویض فن
ارتباط موتور فن با سایر بخش ها دچار مشکل است
خراب شدن خازن موتور فن
داغ شدن بیش از حد کمپرسور میزان گاز در سیستم یا خیلی زیاد یا خیلی کم است./ بررسی میزان گاز
مسدود شدن لوله مویی
محافظ کمپرسور دچار مشکل شده است.
خطا در ارتباطات الکتریکی
خراب شدن رله برد

آشنایی با کدهای خطا کولر گازی تراست

امروزه کولر گازی های جدید دارای صفحه نمایشی هستند، که در آن یکسری کد خطا نشان می دهد. هرکدام از آن کدها نشانگر یک خطا و خرابی است، که هر زمان این کدها را دیدید، دستگاه شما نیاز به تعمیر دارد و تعمیرکاران با استفاده از آن به راحتی مشکل سیستم را پیدا کرده و آن مشکل را رفع می کنند. در این قسمت می خواهیم Error code  های کولر تراست را معرفی کنیم.

شناخت این ارور کدها برای تسریع فرایند تعمیر کولر گازی تراست امری ضروری است.

کد خطا E1، E2، E3 وE4 :

این کدها نشانگر عدم کارکرد سنسور دمای کولر است. تعمیرکاران هنگام مشاهده این ارور کدها موارد زیر را بررسی می کنند و بعد از یافتن مشکل تمام تلاش خود را برای رفع آن به کار می گیرند.

 • سیم کشی برق
 • مدار برد
 • بررسی سنسورهای مرتبط به دما

کد خطا E5  و E6  :

بین یونیت داخلی و خارجی یک سیم ارتباطی تعبیه شده است، که اگر این سیم و ارتباط بین این دو قطع شود. این کد نمایش داده می شود.

کدخطا E10  :

این کد خطا نشانگر بالا بودن فشار کمپرسور یا دیشارژ است.

کد خطا E13 :

این ارور کد نشان می دهد، که فازهای ورودی به کمپرسور قطع شده است.

کد خطا E14  :

این کد خطا بهم ریختگی و تنظیم نبودن فازهای کمپرسور را نشان می دهد.

چرا باید تعمیرات کولر گازی تراست خود را به نمایندگی تراست در اردبیل بسپارید؟

کاملا روشن است که هر تعمیرکار کولر گازی اسپلیت trust، تسلط کافی به تعمیر کولرهای تراست را نیز دارد. با این حال اگر می خواهید دستگاه شما به درستی و به طور اصولی تعمیر شود، توصیه می شود که این کار را به افراد متخصص و حرفه ای که مهارت و تجربه بالایی در این زمینه دارند، بسپارید، زیرا به دلیل شباهت های زیاد در مدل های مختلف این سیستم های سرمایشی، برخی از تفاوت های جزئی نیز در این دستگاه ها وجود دارد.

ثبت سفارش تعمیر کولر گازی تراست به چه روش های انجام می شود؟

اگر تصمیم به ثبت سفارش و درخواست اعزام تعمیرکار دارید، مجموعه ما چندین روش را برای راحتی خیال شما مشتریان عزیز، در نظر گرفته است. یکی از آسان ترین روش های آن، تماس گرفتن با شماره های درج شده در سایت است. در این روش کارامد شما می توانید از کارشناسان و متخصصین ما مشاوره گرفته و از پیشنهادات آنها بهره مند شوید.

نکته : در ضمن علاوه بر تماس گرفتن، می توانید از فرم ثبت سفارش به صورت اینترنتی برای ثبت درخواست استفاده نمایید.

نحوه ثبت سفارش تعمیرات: اعزام تعمیرکار تراست از اولین تا آخرین مرحله انجام کار!

در مرحله اول، شما می بایستی سفارش خود را به دو روش تلفنی و آنلاین ثبت کنید. در مرحله دوم، کارشناسان ما بعد از دریافت پیام شما، با توجه به نوع و برند کولر گازی و همچنین منطقه زندگی شما، بلافاصله بررسی های لازم را انجام داده و آن را به یک تعمیرکار متخصص و واجد شرایط می سپارند.

در مرحله سوم، زمانی که تمام اطلاعات شما دریافت و بررسی های لازم انجام شده، تعمیرکاران برای هماهنگی های بیشتر با شما گرفته تا اطلاعات بیشتری در اختیارشان قرار دهید، تا در کوتاه ترین زمان در موقعیت مکانی مورد نظر حضور یابند.

در مرحله نهایی هم، همکاران ما برای راحتی خیال شما، بعد از طی کردن فرآیند تعمیر کولر گازی تراست، یک کارت گارانتی و ضمانت نامه به شما عزیزان ارائه می دهند. در ضمن شما می توانید تمام هزینه های آن را به تکنسین های ما پرداخت نمایید.

تعمیر کولر گازی تراست در محل

یکی از مهم ترین بخش خدمت رسانی مجموعه ما به شما، تعمیر در محل است. تعمیر کولر اسپلیت به دلیل آسیب دیدن بدنه آن و خطرات حمل و نقل در محل مورد نظر صورت می گیرد. توجه داشته باشید که حمل و نقل دستگاه، علاوه بر اینکه هزینه های شما را افزایش می دهد، بلکه امکان آسیب دیدن دستگاه را نیز به همراه دارد.

مزایای سرویس اسپلیت تراست در محل

 • کاهش آسیب پذیری کولر
 • کاهش هزینه های حمل و نقل
 • کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری کولر تراست
 • مشاهده مستقیم پروسه سرویس دستگاه و مطمئن شدن از کار همکاران ما

تعمیرکاران کولرگازی تراست مجموعه ما چه مناطقی را تحت پوشش قرار می دهند؟

شهر اردبیل یکی از پرجمعیت ترین شهرها است که مساحت بالایی دارد و به همین خاطر، اعزام تعمیرکار از یک نقطه به نقطه دیگر کاری بس دشوار است. مجموعه ما تعمیرات کولر گازی trust را در اردبیل – هیر – نمین – سرعین – نیر  توسط تیم حرفه ای خود انجام می دهد. به این ترتیب، می توان اطمینان داشت که همکاران ما مشکل شما را در کوتاه ترین زمان ممکن و با بالاترین کیفیت انجام خواهند داد.

مزایای دریافت خدمات از نمایندگی تعمیر کولر گازی تراست

مجموعه ما برای آسودگی خیال مشتریان و اطمینان از کار و قطعات مورد استفاده، یکسری مزایا در نظر گرفته است، که هنگام تعمیر و سرویس کولر گازی تراست از آن بهره مند می شوید.

این مزایا شامل ارائه ضمانت نامه و کارت گارانتی، اعزام تعمیرکار در سریع ترین زمان و بهترین قیمت، ارائه خدمات به صورت شبانه روزی و ۲۴ ساعته، مشاوره گرفتن از کارشناسان و متخصصین، انجام خدمات در محل مورد نظر می شود.

هزینه تعمیر و نگهداری کولرگازی تراست به چه عواملی بستگی دارد؟

هنگامی که حرف از سرویس وسایل و لوازم مختلف به میان می آید، بعد از در نظر گرفتن کیفیت و درستی کار، هزینه و دستمزد تعمیرکار ذهنمان را مشغول می کند، که این یکی از فاکتورهای مهمی است که مستقیما تصمیمات ما را تحت الشعاع خود قرار می دهد. عواملی که بر روی هزینه سرویس و نگهداری کولر تاثیر می گذارند، عبارتند از :

 1. مدل و نوع سیستم سرمایشی
 2. محل نصب کولر گازی اسپلیت
 3. میزان و درجه خرابی دستگاه
 4. زمان صرف شده برای سرویس

لیست قیمت تعمیر کولر گازی تراست به شرح زیر است :

نوع خدمت قیمت خدمات
شارژ کولر گازی تراست جهت استعلام تماس بگیرید
سرویس دوره ای کولر trust جهت استعلام تماس بگیرید
تعمیر یونیت خارجی کولر گازی تراست جهت استعلام تماس بگیرید
تعمیر یونیت داخلی کولر گازی تراست جهت استعلام تماس بگیرید
رفع خطاها (کد ارور) کولر تراست جهت استعلام تماس بگیرید

تعمیر کولر گازی اسپلیت تراست خود را با بهترین قیمت و گارانتی از ما بخواهید.

عیب یابی و رفع عیوب کولر گازی ها تفاوتی چندانی باهم ندارند، اما اگر یکم روی این موضوع ریزتر شویم می بینیم که تفاوت هایی هرچند کوچک در مدل های مختلف آن دیده می شود و چه بهتر که توسط تکنسین های همان برند انجام شود.

مجموعه ما یکی از شرکت های گرید دار و مجهز به کادر حرفه ای و متخصص است که همگی از مهارت و تجربه بالا در حوزه تعمیر و نگهداری تجهیزات تاسیساتی و سیستم های سرمایشی و گرمایشی برخوردار هستند و تمامی خدمات خود را با بهترین کیفیت، بهترین قیمت و ضمانت نامه به شما کاربران عزیر ارائه می دهند.

در صورتیکه به یک تعمیرکار و یک مرکز تخصصی و رسمی به منظور تعمیر کولر گازی تراست  خود نیاز دارید، با خیالی آسوده آن را به ما بسپارید.