تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل k24ff

 

برای داشتن هوای گرم در زمستان و همچنین گرم نمودن آب مصرفی، استفاده از پکیج دیواری بهترین گزینه محسوب می شود. ایران رادیاتور محصولات خود را با تنوع بالایی روانه‌ بازار می ‌کند. پکیج ایران رادیاتور مدل k24ff یکی از محصولات ارائه شده توسط این برند با راندمان ۹۳ درصدی محسوب می شود. نوع طراحی و ساخت این پکیج به گونه ای است که با دو مبدل حرارتی و استفاده از فن به خوبی می ‌تواند شرایط مورد نیاز کاربر را فراهم کند.

پکیج ایران رادیاتور مدل k24ff

در کنار محصولات مختلفی مانند پکیج ایران رادیاتور مدل L28FF و سایر محصولات این برند، پکیج k24ff نیز از کیفیت بالایی برخوردار است.دو مبدل قرار گرفته شده برای استفاده بهینه این سیستم گرمایشی به صورت جداگانه وظیفه گرمایش رادیاتورها و تامین آب گرم مصرفی را بر عهده خواهند داشت.

با توجه به نیاز کاربران معمولاً برندهای تولید کننده پکیج شرایطی را در نظر می‌ گیرند که افراد بتوانند به راحتی از قابلیت های این سیستم های گرمایشی بهره ببرند. به همین علت برای عیب یابی و رفع خطاهای موجود، علاوه بر نمایش کدهای خطا، راهکارهای ساده ‌ای نیز برای رفع ایرادات در اختیار کاربر قرار می گیرد. به عنوان مثال هنگامی که با خطای E81 پکیج ایران رادیاتور مواجه می شوید، با آموزش ‌های لازم به راحتی می توانید مشکل به وجود آمده را برطرف کنید.

آشنایی با پکیج ایران رادیاتور مدل k24ff

هنگامی که به دنبال خرید پکیج دیواری هستید، برندهای مختلفی را می توانید مورد بررسی قرار دهید. بدون تردید، ایران رادیاتور به عنوان یکی از بزرگ ترین و محبوب ترین گزینه ها در این زمینه شناخته می شود. طراحی و ساخت پکیج های دیواری تحت استانداردهای لازم توسط این برند کمک می کند که بتوانید تجربه ‌ای مناسب در خرید خود داشته باشید.

استفاده از فن خروجی دود کمک می ‌کند تا گازهای ناشی از سوخت به بهترین شکل از ساختمان به سمت بیرون منتقل شوند. هنگامی که به پکیج ایران رادیاتور مدل k24ff نگاه می ‌کنیم نخستین چیزی که می ‌تواند توجه ما را به خود جلب کند، ظاهر متفاوت آن نسبت به محصولات دیگر از نظر وزن و ابعاد خواهد بود. توان خروجی ۲۶ کیلو واتی و ظرفیت حرارتی مناسب در کنار استفاده از دو مبدل، به عنوان ویژگی های این محصول می توانند بیان شوند.

ایران رادیاتور به منظور ارتقای عملکرد این پکیج سعی کرده از فناوری ضد نوسان دمای آب استفاده کرده تا در شرایط خاص، دستگاه به خوبی بتواند از بالا یا پایین رفتن دمای بیش از حد مجاز جلوگیری کند.

ویژگی ها و مزایای پکیج ایران رادیاتور k24ff

در کنار مواردی که بیان کردیم، پکیج ایران رادیاتور مدل k24ff از ویژگی ها و مزایای دیگری نیز برخوردار است. استفاده از یک نمایشگر دیجیتال برای نمایش خطاهای ارسال شده توسط برد الکترونیک و مشاهده وضعیت دستگاه، بهره ‌مندی از سیستم بای پس خودکار، استفاده از سیستم ضد یخ زدگی و هواگیری خودکار در کنار به کار بردن پمپ با هد استاتیک فوق ‌العاده می ‌توانند از مزایای دیگر این پکیج دیواری بیان شوند.

این پایان کار نبوده و ایران رادیاتور ویژگی ها و مزایای دیگری را نیز بر روی این محصول خود قرار داده است. سیستم ایمنی به کار رفته برای کنترل فشار آب مدار گرمایش به خوبی می ‌تواند مشکلات ناشی از این بخش را برطرف کند. پرشر سوئیچ هوا بر روی این مدل از پکیج‌ ایران ‌رادیاتور نصب شده که می تواند از انسداد دودکش جلوگیری نماید. در هر حال اگر به دنبال خرید پکیج دیواری از برند ایران ‌رادیاتور هستید، توصیه ما به شما خرید و استفاده از این محصول خواهد بود.

استفاده از سیستم هواگیری خودکار کمک می ‌کند تا کار برای هواگیری پکیج ایران رادیاتور به خوبی بتواند اقدام نماید.

تعمیر پکیج در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر

تعمیر پکیج در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر

 

نحوه عیب یابی انواع پکیج ایران رادیاتور k24ff

هنگامی که قصد تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل k24ff دارید، ابتدا باید با بررسی کدهای ارسال شده بر روی نمایشگر، قطعات آسیب دیده را شناسایی کنید. هر کدام از خطاهای موجود در پکیج دیواری نشان گر وجود ایراد در بخش ‌هایی از این سیستم گرمایشی خواهد بود. به عنوان مثال ارور ۴۰ ۶۰ ۸۰ پکیج ایران رادیاتور هنگامی که بر روی نمایشگر ظاهر می شود، کاربر باید به سراغ قطعاتی برود که با فن و دودکش سر و کار دارند.

تفاوتی ندارد شما از پکیج ایران رادیاتور مدل L24FF استفاده می کنید یا پکیج ایران رادیاتور مدل ECO24FF را خریداری کرده اید. هر کدام از این مدل ها خطاهای موجود در سیستم گرمایشی را به شما اطلاع می دهند.

با توجه به اینکه پکیج های دیواری ایران رادیاتور در دو مدل آنالوگ و دیجیتال طراحی و تولید می شوند، نوع خطاهایی که ارسال می شوند می توانند تفاوت داشته باشند. به عنوان مثال هنگامی که یک پکیج ایران رادیاتور دیجیتالی با خطا و ایراد مواجه می ‌شود، خطایی که به نمایشگر ارسال می شوند به صورت یک حرف انگلیسی و عدد خواهند بود. این اعلام خطا در پکیج های آنالوگ با روشن شدن چراغ های رنگی اتفاق می افتد و یا نمایش برخی اعداد به کاربر، بروز شکل در بخشی از سیستم گرمایشی را گوشزد خواهد کرد.

تصور کنید که برد الکترونیکی پکیج ایران رادیاتور با ایراداتی مواجه شود. در این هنگام خطای ‏e51 ایران رادیاتور بر روی نمایشگر پکیج های دیجیتالی ارسال می شود. این شرایط برای پکیج های آنالوگ متفاوت بوده و با روشن خاموش شدن چراغ های رنگی که می ‌تواند سبز، قرمز یا زرد باشند، کاربر را از مشکلات به وجود آمده آگاه خواهند کرد.

 

عیب یابی پکیج ایران رادیاتور مدل k24ff دیجیتال

حال که با نحوه عیب یابی پکیج های ایران رادیاتور آشنایی پیدا کرده اید، می توانید برای عیب یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل k24ff راهکارهای مناسب را طی کنید. اگر از پکیج دیجیتالی ایران رادیاتور مدل k24ff بهره می ‌برید، خطاهای زیر می توانند به شما بروز ایراد در بخش های مختلف را بیان کنند.

 • کد خطا :AF سیستم ضد یخ زدگی
 • کد خطا :E1 با وجود باز بودن مدار، پرشر سوئیچ آب قطع است.
 • کد خطا :E2 در حین کار، شعله (یون) معیوب شده است.
 • کد خطا :E8 عمل کردن ترموستات حدی ۱۰۵ درجه
 • کد خطا E10: قطع شدن ترموستات دودکش و نشت دود به محیط
 • کد خطا E12, E30, E99:  معیوب بودن برد الکترونیک
 • کد خطا E31: اتصال کوتاه در ترمیستور مدار شوفاژ و خرابی آن
 • کد خطا :E32 بروز اشکال در ترمیستور مدار شوفاژ (مدار باز است)
 • کد خطا :E41 اتصال کوتاه ترمیستور آب گرم مصرفی و خرابی آن
 • کد خطا :E42 بروز اشکال در ترمیستور آب گرم مصرفی (مدار باز است)
 • کد خطا :E50 با وجود خاموش شدن فن، پرشر سوئیچ  هوا وصل است.
 • کد خطا :E51 قطع بودن پرشر سوئیچ هوا با وجود روشن بودن فن
 • کد خطا E81: قطع شدن ترموستات ۱۰۵ درجه با وجود دمای طبیعی
 • کد خطا :E91 نوسان ولتاژ برق( ولتاژ استاندارد باید بین ۱۹۰ تا ۲۶۰ ولت باشد)
تعمیر پکیج در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر

تعمیر پکیج در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر

برای مشاهده بانک ارورهای تمام برندها کلیک کنید

بانک کامل ارورهای پکیج

تعمیر پکیج ایران رادیاتور k24ff مدل دیجیتال

هنگامی که با خطاهای نامبرده مواجه شدید، برای تعمیر پکیج باید اقدامات لازم را انجام دهید.

هر کدام از خطاهای ارسال شده نیاز به بررسی بخش های درگیر با این مشکل خواهند داشت. توجه داشته باشید گاهی اوقات تعمیرات باید به صورت تخصصی بر روی پکیج دیواری صورت پذیرد. به عنوان مثال هنگامی که با خطای E41 مواجه می شوید، می توانید دریابید که برای تشکیل آب گرم پکیج، ترمیستور با ایراداتی مواجه شده است. در این شرایط نیاز به بررسی بخش ‌های مختلف پکیج وجود ندارد. به همین علت می توانید این قسمت را تعمیر و در صورت نیاز تعویض کنید.

خطاهای دیگر نیاز به بررسی تخصصی خواهند داشت. به عنوان مثال ارورهای E12, E30 و E99 نشان می دهند که برد الکترونیک پکیج معیوب شده است. یک متخصص و تکنسین در زمینه تعمیر پکیج های دیواری در این شرایط می تواند مشکل به وجود آمده را برطرف کند.

اگر با خطای E10 در پکیج ایران رادیاتور مدل k24ff مواجه شدید، باید به سراغ دودکش و قطعات مرتبط با آن بروید. رفع این مشکل اهمیت بالایی دارد. خطای E2 پکیج ایران رادیاتور نشان می‌دهد که پکیج ‌دیواری قابلیت تشکیل و تشخیص شعله پکیج را نخواهد داشت. به همین علت می توانید با بررسی بخش ‌های مختلف، دلایل عدم تشکیل شعله پکیج ایران رادیاتور مدل k24ff را مورد بررسی قرار دهید. در این شرایط عیب یابی شعله یا الکترود یون پکیج می ‌تواند به عنوان راه ‌حل موثر بیان شود.

عیب یابی پکیج ایران رادیاتور k24ff مدل آنالوگ

مصرف کنندگان عزیز برای رفع عیب یا تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل k24ff از نوع آنالوگ نیز باید با خطا های ارسال شده توسط برد آگاهی داشته باشند.

 • کد ارور ۳۰ ۴۰: برد دارای مشکل داخلی است.
 • کد ارور ۴۰ ۶۰ ۷۰: بروز مشکل در سوئیچ ایمنی یا فن دودکش
 • کد ارور ۴۰ ۶۰ ۸۰ : سوئیچ ایمنی دودکش یا فن دچار مشکل شده است.
 • کد ارور ۴۰ ۷۰: پرشر سوئیچ آب باز شده است.
 • کد ارور ۴۰ ۷۰ ۸۰: با وجود معمولی بودن دمای آب شوفاژ، ترموستات ایمنی قطع شده است.
 • کد ارور ۵۰ ۷۰ ۸۰: قطع شدن سنسور شوفاژ مدار
 • کد ارور ۵۰ ۶۰: اتصال کوتاه در سنسور شوفاژ
 • کد ارور ۵۰ ۷۰: اتصال کوتاه در سنسور آبگرم
 • کد ارور ۵۰ ۸۰: سنسور آب گرم باز شده است.
 • کد ارور ۷۰ ۸۰: عدم تشخیص شعله یا نبودن گاز

 

رفع عیب و تعمیر پکیج ایران رادیاتور k24ff مدل آنالوگ

هنگامی که با خطاهای مختلف بر روی پکیج مدل k24ff مواجه شده اید، برای رفع عیب می توانید راهکارهای مختلفی طی کنید. به عنوان مثال رفع ارور ۴۰ ۷۰ ۸۰ می تواند با اسید شویی مبدل ثانویه و مبدل اصلی انجام پذیرد. اگر با انجام این کار کماکان خطای مذکور بر روی پکیج مشاهده شد، باید ترموستات حد را تعویض کنید. معمولاً با تنظیم ارتفاع شعله نیز می توانید مشکل به وجود آمده را رفع نمایید.

در هر حال انجام اسید شویی به عنوان یکی از مهمترین راهکارها شناخته می شود. اگر به دنبال تنظیم ارتفاع شعله هستید، می توانید با استفاده از آچار ۱۲ یا پیچ گوشتی، شیر ماژوله روی گاز را تنظیم نمایید.

برای رفع خطای ۵۰ ۶۰ که به عنوان یکی از ارورهای پرتکرار در پکیج ایران رادیاتور مدل k24ff شناخته می شود، باید به سراغ ترموستات شوفاژ بروید. معیوب بودن ترموستات موجب ارسال این خطا در پکیج خواهد شد.

برطرف کردن خطای ۴۰ ۷۰ ۸۰ و ۴۰ ۶۰ ۸۰ به عنوان رایج ترین خطاهای پکیج ایران رادیاتور از نکات مهم شناخته می شود. بروز اشکال در سوئیچ ایمنی دودکش و معیوب شدن فن به عنوان دلایل این خطا شناخته می شوند. به همین علت باید برای تعمیر و تعویض این قطعات، اقدامات موثر را انجام دهید.

یکی از مواردی که نیاز به تعمیر تخصصی دارد، رفع ارور ۳۰ ۴۰ پکیج ایران رادیاتور محسوب می شود. خطای مورد نظر هنگامی به شما نمایش داده می شود که برد داخلی دستگاه دچار ایراد شود. در این شرایط برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل k24ff نیاز به استفاده از خدمات یک مرکز تخصصی خواهید داشت.

 دیجی سرویس اردبیل تمام این موارد را در نظر گرفته و برای عیب یابی و تعمیر پکیج ایران رادیاتور مدل k24ff در شکل های آنالوگ و دیجیتال، خدمات گسترده ای را به شما ارائه می دهد.

دلیل انتخاب  دیجی سرویس اردبیل برای تعمیر پکیج ایران رادیاتور

ایران رادیاتور، بوتان، آریستون و برندهای دیگر، پکیج های خود را به شکل های مختلف تولید و روانه بازار می کنند. عیب یابی و تعمیر پکیج دیواری ایران رادیاتور در اردبیل نیاز به تخصص بالایی در برخی شرایط خواهند داشت. به همین علت مجموعه  دیجی سرویس اردبیل با بهره گیری از اساتید و تکنسین ‌های این حوزه سعی کرده بالاترین کیفیت را در ارائه خدمات، برای شما در نظر گیرد.

 

تعمیر پکیج در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر

 

برای مشاهده بانک ارورهای تمام برندها کلیک کنید

بانک کامل ارورهای پکیج