تعمیر پکیج شفیع سازه شرق

تعمیر پکیج در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر

تعمیر پکیج در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر

ارائه خدمات سرویس پکیج شفیع سازه شرق در کمترین زمان

حضور در محل شما و فعال در سراسر اردبیل

عیب یابی پکیج شفیع سازه شرق و رفع مشکلات پکیج شفیع سازه شرق

ارائه فاکتور معتبر و خدمات پشتیبانی

 

مزایا استفاده از خدمات تعمیرکار پکیج شفیع سازه شرق دیجی سرویس اردبیل

 

نصب قطعات اورجینال پکیج شفیع سازه شرق

پاسخگویی شبانه روزی مرکز تماس تعمیرکار پکیج شفیع سازه شرق

ما تعمیرکار تخصصی پکیج شفیع سازه شرق هستیم

آشنایی کامل با مشکلات خاص پکیج شفیع سازه شرق

استفاده از متدهای شرکت سازنده پکیج شفیع سازه شرق

پایین ترین تعرفه تعمیرات پکیج شفیع سازه شرق

راهنمای تعمیر پکیج شفیع سازه شرق از طریق تلفن

مهم نیست در کجای اردبیل هستید ! مهم این است که پکیج شفیع سازه شرق شما را ما تعمیر کنیم

ارسال سریع تکنسین پکیج شفیع سازه شرق بعد از تماس شما

تعمیر پکیج در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر

تعمیر پکیج در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر

پیشگیری از خرابی پکیج زمینی شفیع سازه شرق با عیب یابی به موقع

پکیج شفیع سازه شرق نیز مانند سایر وسیله های برقی و گازی به سرویس های دوره ای ( ماهیانه – سالیانه ) احتیاج دارند ، زیرا اگر به صورت منظم پکیج زمینی شفیع سازه شرق خود را بررسی و سرویس کنید ، ایرادات جزئی آن مشخص و برطرف می شود و از بروز مشکلات بیشتر جلوگیری می کند ، در این شرایط هم هزینه کم تری برای تعمیر پکیج شفیع سازه شرق خود پرداخت می کنید و هم از خرابی های جدی تر جلوگیری می کنید.

 

 

برخی از اشکالات شایع پکیج زمینی شفیع سازه شرق

 

برخی از پکیج های شفیع سازه شرق زمینی نسل جدید دارای مانیتور می باشند و تمامی عیب ها و خطا های پکیج زمینی به صورت یک کد روی صفحه نمایشگر آن ها مشخص می شود و تمامی این کد ها در دفترچه راهنمای پکیج شفیع سازه شرق ذکر شده است که هر کد نشانگر چه نوع خرابی در پکیج می باشد ، البته لازم به ذکر است که بدانید کد های خطای برند های مختلف پکیج زمینی شفیع سازه شرق با یکدیگر متفاوت هستند و کد های خطای هر برند در دفترچه راهنمای آن یادداشت شده است، حتی اگردفترچه راهنمای پکیج شفیع سازه شرق خود را نیز ندارید، تنها با یک سرچ ساده می توانید آن ها را از این سایت مشاهده کنید .

اما برخی دیگر از پکیج ها شفیع سازه شرق نیز دارای صفحه مانیتوری نیستند و خطاهای آن ها به صورت کد روی صفحه نمایان نمی شود و نیاز دارند که هنگام بروز مشکل اول آن ها را عیب یابی کنیم و قطعه ای که احتمال خرابی در آن وجود دارد را بررسی کنیم ، در ادامه به عمده دلایل خرابی پکیج های شفیع سازه شرق زمینی می پردازیم و دلایل خرابی آن ها را بررسی می کنیم ، البته بهترین نکته در هنگام تعمیر پکیج تماس با دیجی سرویس اردبیل می باشد ، اما آشنایی نسبی با مشکلات پکیج شفیع سازه شرق نیز برای هر فردی که در منزل خود یک دستگاه پکیج دارد لازم است  

 

کم بودن دمای آب گرم بهداشتی پکیج زمینی شفیع سازه شرق

 

هنگامی که مشکل پکیج شفیع سازه شرق شما ، کم بودن دمای آب می باشد قبل از شروع به تعمیر پکیج لازم است که چند قطعه را بررسی کنید، ممکن است علت آن خرابی در قطعه ترموستات یا سنسور دمای آب باشد ، در این شرایط ترموستات یا برد نمی تواند به درستی دمای آب را تشخیص دهد و فرمان درست را به شیر گاز جهت روشن کردن مشعل و بالا بردن دمای آب به میزان کافی بدهد، پس باید اقدام به تعمیر ترموستات یا سنسور دمای آب پکیج شفیع سازه شرق یا تعویض آن کنید.

اگر مشکل پکیج شفیع سازه شرق خرابی ترموستات یا سنسور دمای آب نباشد ، ممکن است که پکیج شما رسوب گرفته باشد ، که باید به وسیله اسید یا جوهر نمک آن را رسوب زدایی کنید.

 

روشن نشدن پکیج زمینی شفیع سازه شرق

 

روشن نشدن پکیح رایج ترین نوع مشکل در بین تمامی پکیج ها شفیع سازه شرق می باشد ، در هنگام بروز چنین مشکلی لازم است که چند نکته را بررسی کنید.

اولین کاری که پس از روشن نشدن پکیج لازم است انجام دهید ، بررسی گاز پکیج شفیع سازه شرق می باشد ، زیرا ممکن است گاز پکیج شما بسته باشد و گاز به مشعل پکیج شفیع سازه شرق نرسد و روشن نشود.

اگر مشکل ازبسته بودن گاز پکیج شفیع سازه شرق نبود ، ممکن است افت فشار آب ، دلیل روشن نشدن پکیج شود و اگر هیچکدام از موارد بالا نباشد مشکل پکیج شما پیچیده تر می باشد و برای عیب یابی و تعمیر پکیج خود لازم است با یک متخصص برای رفع مشکلات آن مشورت کنید.

 

عدم خروج دود ناشی از سوختن گاز از دودکش پکیج زمینی شفیع سازه شرق

 

در هنگام بروز چنین مشکلی دودکش پکیج شفیع سازه شرق شما و راه خروجی آن بسته شده است ، برای رفع این مشکل یا باید مانع را از سر راه دودکش باز کنید و یا دودکش پکیج شفیع سازه شرق خود را تعویض کنید .

انفجاری روشن شدن مشعل پکیج زمینی شفیع سازه شرق

 

در صورت بروز چنین مشکلی و انفجاری روشن شدن مشعل پکیج باید چند قطعه از پکیج را مورد بررسی قرار دهید . در ابتدا، باید ورودی گاز پکیج شفیع سازه شرق بررسی شود و در صورتی که گاز نوسان داشته باشد ممکن است که مشعل پکیج شما به صورت انفجاری روشن می شود ، در این شرایط باید ورودی گاز پکیج شفیع سازه شرق را تنظیم کنید .

در برخی دیگر از موارد ممکن است که الکترود جرقه زن پکیج شفیع سازه شرق زمینی شما خراب باشد و زمانی که قصد روشن کردن پکیج را دارید ، گاز درون پکیج شفیع سازه شرق جمع شده باشد و به صورت ناگهانی روشن شود، در این شرایط باعث انفجار می‌شود که در این صورت باید الکترود جرقه زن پکیج را تعویض کنید.

در برخی موارد نیز ممکن است که الکترود جرقه زن سالم باشد ولی فاصله زیادی تا مشعل پکیج شفیع سازه شرق داشته باشد، در این هنگام باید فاصله آن را تنظیم کنید ، معمولا فاصله استاندراد الکترود جرقه زن تا مشعل ۵ تا ۳ میلی متر می باشد .

 *****

عیب یابی زرد بودن شعله پکیج زمینی شفیع سازه شرق

 

هنگامی که شعله پکیج شفیع سازه شرق شما زرد می سوزد، برای عیب یابی و تعمیر پکیج زمینی خود لازم است که در ابتدا مشعل پکیج را بررسی کنید، که دچار کثیفی نباشد و اگر کثیفی داشت آن را تمیز کنید، اگر مشکل از کثیفی مشغل پکیج شفیع سازه شرق نبود ، در مرحله بعدی باید دودکش پکیج را بررسی کنید و آن را تخلیه و یا تعویض کنید، اگر پس از بررسی دودکش و مشعل متوجه مشکلی نشدید، می تواند دلیل آن عدم وجود هوا در محیط باشد که برای برطرف کردن آن می‌توانید از دریچه‌های هوا در اطراف پکیج شفیع سازه شرق استفاده کنید.


سر و صدای زیاد پکیج زمینی شفیع سازه شرق

 

اگر پکیج شما هنگام کار صدای زیادی از خود تولید می کند، در ابتدا باید روتور پمپ سیرکولاتور پکیج شفیع سازه شرق را بررسی کنید و در صورت خرابی آن را تعویض کنید، از دیگر مشکلاتی در پکیج باعث بروز صدای زیاد و غیرمعقول هنگام کار کردن پکیج شفیع سازه شرق می باشد، هوا گیری نکردن پکیج می باشد، برای هواگیری به راحتی شیر هواگیری که معمولا زیر پکیج قرار دارد را باز کنید و چند دقیقه صبر کنید تا هوای داخل پکیج شفیع سازه شرق خالی شود و سپس شیر انرا سفت کنید .


عیب یابی کم شدن مداوم فشار آب پکیج زمینی شفیع سازه شرق

 

هنگامی که فشار آب پکیج شما کم است باید بدانید که دلیل آن در برخی موارد نشتی لوله‌های آب در پکیج زمینی شفیع سازه شرق می‌ باشد وبرای رفع این مشکل باید نشتی لوله‌ها گرفته شود و یا لوله‌ها را تعویض کنید.


سرد بودن قسمت بالایی و میانی پکیج زمینی شفیع سازه شرق

 

دلیل بروز این اتفاق در پکیج های گرفتگی لوله های پکیج به وسیله رسوب می باشد، جمع شدن رسوب و لجن در لوله ی پکیج شفیع سازه شرق باعث آسیب رسیدن به کارکرد پکیج ها می شود،پس باید با رسوب گیری و از بین بردن رسوبات موجود در داخل پکیج ها شفیع سازه شرق این مشکل را برطرف کنید ، می توانید این کار را به وسیله اسید و یا جوهر نمک انجام دهید.


سرد بودن قسمت بالایی پکیج زمینی شفیع سازه شرق

 

اگر پکیج خود را به تازگی نصب کرده اید، پکیج شفیع سازه شرق خود را بررسی کنید که حتما تراز باشد، در صورت تراز بودن پکیج سیستم آب در تمامی قسمت های پکیج شفیع سازه شرق به طور یکسان پخش می شود. اما اگر پکیج تراز بود و مشکلی نداشت، احتمالا رادیاتورهای پکیج شفیع سازه شرق هوا گرفته و باید آن را هواگیری کنید، برای هواگیری پکیج نیز شیر هوا، که معمولا در قسمت پایینی و زیر پکیج شفیع سازه شرق قرار دارد را به مدت چند دقیقه باز کنید تا هوای اضافی داخل پکیج تخلیه شود.

 


کار نکردن دکمه های پکیج زمینی شفیع سازه شرق

 

یکی از رایج ترین مشکلات و خرابی هایی که در پکیج ها شفیع سازه شرق به وجود می آید، خرابی دکمه های پکیج می باشد که این مشکل می تواند باعث بروز مشکلات دیگری نیز در پکیج شفیع سازه شرق  شما شود، از نشانه هایی که به می توانید با مشاهده آن ها متوجه کار نکردن دکمه های پکیج خود شوید، می توان از کار افتادن کلید خاموش و روشن شدن پکیج شفیع سازه شرق ، گرم تر و یا سردتر بودن دما از میزانی که ترموستات پکیج نمایش می دهد، نشنیدن صدای کلیک از ترموستات و یا داغ بودن زیاد آب خروجی می باشد. در صورت مشاهده این علائم برای تعمیر این مشکل باید کلید های پکیج شفیع سازه شرق را بررسی و سپس آن ها را تعویض کنید.


مشکلات تغذیه برق پکیج زمینی شفیع سازه شرق

 

در هنگام بروز چنین مشکلاتی کنترلر ها ، صفحه نمایش و چراغ های پکیج شفیع سازه شرق خود را بررسی کنید، در صورتی که در این قطعات ایرادی مشاهده نکردید، دیگر قطعات برقی پکیج را بررسی کنید و سپس اقدام به تعمیر پکیج شفیع سازه شرق کنید ، اما اگر تمام قطعات برقی پکیج به درستی کار می کردند ، باید جعبه تقسیم منزل را بررسی کنید تا کلید و یا فیوزی نپریده باشد . اگر با انجام مراحل بالا هیچگونه تغییری در روند کاری پکیج شفیع سازه شرق خود مشاهده نکردید،‌ فیوز پکیج را مورد بررسی قرار داده و در صورت داشتن مشکل اقدام به تعمیر و یا تعوض فیوز در پکیج شفیع سازه شرق خود به شرط برطرف کردن ایرادی که باعث سوختن فیوز گشته بود کنید.


مشکلات تغذیه گاز پکیج زمینی شفیع سازه شرق

 

اگر هنگام فعال بودن پکیج خود ، بوی گاز را استشمام کردید، در اولین مرحله لوله های پکیج شفیع سازه شرق را بررسی کنید و در صورت وجود نشتی در آن ها سریعا شیر گاز پکیج را بسته و سپس اقدام به تعویض لوله های پکیج شفیع سازه شرق خود کنید، برای اینکار بهتر است حتما از یک تکنسین متخصص کمک بگیرید، برای متوجه شدن محل نشتی می توانید مقداری صابون و آب را ترکیب کنید ، هنگامی که این ترکیب حباب کرد، نشان دهنده نشتی گاز از آن قسمت می باشد، در این شرایط حتما توجه داشته باشید که پنجره ها را باز کنید تا گاز نشتی در محیط جمع نشود.

ارورهای پکیج شفیع سازه شرق Shafiesaze Sharq

 

کد خطا : ۱

شرح خطا: بوبین شیر برقی قطع است .

کد خطا : ۲۳

شرح خطا: خطا در اتصال فن .

کد خطا : AF

شرح خطا: اشکال در تخلیه محصولات احتراق .

کد خطا : AS

شرح خطا: قطع شدن فن – اتصال کوتاه یا نصب نادرست سیم های فن .

کد خطا : E1

شرح خطا: اشکال داخلی در برد .

کد خطا : E2

شرح خطا: تداخل داخلی با برد – پرامتر های برد را مجدد تنظیم یا ریست کنید .

کد خطا : E3

شرح خطا: خطا در مدار کنترل شعله .

کد خطا : E4

شرح خطا: خطا در ماژول شیر برقی – قسمت ماژولار و کنترل شیر برقی بر روی برد را تعویض کنید .

کد خطا : E5

شرح خطا: خطا در حافظه برد – مدار الکتریکی پانل کنترل را تعویض کنید .

کد خطا : E6

شرح خطا: بیش از حد فشردن شاسی ریست – چک کنید شاسی برد یکسره نشده باشد .

کد خطا : Eb

شرح خطا: سنسور بیرونی قطع است .

کد خطا : FP

شرح خطا: تنظیمات کارخانه دستکاری شده است .

کد خطا : Fd

شرح خطا: شعله کاذب – شعله در هنگام جرقه زدن حس شده است – سیم مرتبط با الکترود جرقه زن چک شود .

کد خطا : Fr

شرح خطا: یخ زدگی – سنسور دمای زیر صفر را تشخیص داده است .

کد خطا : HE

شرح خطا: دمای بسیار بالا .

کد خطا : HL

شرح خطا: عملکرد ترموستات حد در اثر افزایش دمای سیستم .

کد خطا : Hb

شرح خطا: خطا در سنسور مدار گرمایشی .

کد خطا : LL

شرح خطا: پایین بودن ولتاژ برق .

کد خطا : LP

شرح خطا: کمبود فشار آب مدار گرمایش – از طریق شیر پرکن فشار دستگاه را بالای ۱ ببرید .

کد خطا : db

شرح خطا: خطا در سنسور آب مصرفی .

کد خطا : re

شرح خطا: بیش از حد فشردن شاسی ریست – چک کنید شاسی برد یکسره نشده باشد .

 

تعمیر پکیج در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر

 

 

 

تعمیر پکیج در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر