پکیج بوتان (مدل NUOVA BENESSERE )

شما میتوانید جهت تعمیر و یا سرویس پکیج خود توسط تیم تخصصی دیجی سرویس از طریق تلفن و یا درخواست سرویس آنلاین با ما در ارتباط باشید.

 

تعمیر پکیج در اردبیل ، آستارا ، سرعین ، نیر ، هیر ، نمین ، بیله سوار ، سراب ، پارس آباد ، خلخال ، گرمی ، کوثر ، اصلاندوز و مشکین شهر

 

اغلب افراد به خوبی از پکیج دیواری نگهداری نمی‌کنند و تنها وقتی که پکیج از کار می‌افتد، اقدام به تعمیر آن خواهند نمود. پکیج ممکن است در طول زمان با خطاهایی مواجه شوند که در اثر عوامل درونی یا بیرونی برای دستگاهشان به وجود آمده باشد و طبیعتاً با کد خطای پکیج آشنایی نداشته باشند. هر چند قویا توصیه میشود در هر صورت نسبت به رفع عیب پکیج خود از یک تعمیر کار پکیج مجرب کمک بگیرید.توجه داشته باشید که لازم است به صورت سالانه توسط متخصصین مجرب اقدام به تعمیر و سرویس پکیج نمایید. تعمیرکار اولین کاری که برای تعمیر انجام می‌دهد، عیب یابی ارور پکیج دیواری است، او مشکلات پکیج دیواری را بررسی نموده و نسبت به رفع هرگونه اختلال و ارور در عملکرد این سیستم، اقدام خواهد نمود.

پکیج بوتان Nuova Benessere از جدیدترین پکیج های بوتان می باشد . این پکیج جزو مدل های اقتصادی شرکت بوتان می باشد که با قیمت رقابتی خود توانسته سهم بازار مناسب و خوبی را بدست بیاورد .قابل ذکر است که با توجه به قیمت پکیج بوتان سی وی این پکیج بوتان از کیفیت خوبی نیز برخوردار است که در کنار خدمات پس از فروش کامل و مطمئن بوتان می تواند انتخاب خوبی برای واحد های زیر ۱۰۰ متر مربع باشد.این پکیج دیواری مجهز به نمایشگر دیجیتال و عیب یاب دیجیتال و از سری مدل های دو مبدله فن دار شرکت صنعتی بوتان می باشد.

کد های خطای پکیج بوتان مدل Nuova Benessere

کد خطا مفهوم کد خطا
۱ عدم تشکیل شعله (شیر گاز، جرقه زنی، حسگر)
۲ قطعی، خرابی یا عمل کردن کلید حرارتی روی مبدل
۳ قطعی، خرابی یا عمل کردن ترموستات دود
قرمز و زرد + ۴ اشکال در کلید حداقل فشار آب
۵ مشکل ارتباطی ریموت کنترل اتاق با دستگاه
۶ قطعی NTC آبگرم مصرفی
۷ قطعی NTC مدار گرمایش

 

برای مشاهده بانک ارورهای تمام برندهای پکیج کلیک کنید

بانک کامل ارورهای پکیج