نصب شبرنگ و روز رنگ

شبرنگ ها و روز رنگ ها کاربردهای بسیار زیادی در کسب و کارهای ایرانی پیدا کرده اند. از نصب مشخصات و نام فروشگاه ها بر روی شیشه های خارجی گرفته تا معرفی انواع تخفیفات و مناسبت ها.

جدا از اینکه نصب این متریال ها بر روی شیشه های خارجی فروشگاه ها زیبایی خاصی به آنجا می بخشد، به دلیل ابعاد و رنگ های خاصش نیز، می تواند چشم مخاطبان را از فواصل دور نیز درگیر نماید و هم در روز نمایش زیبایی داشته باشد و هم در شب.

شبرنگ ها و روز رنگ ها علاوه بر موارد استفاده بر روی دیوار و شیشه ها بر روی سقف، کف زمین، بدنه های خودرو و … نیز نصب می شود و می تواند یک پکیج کامل تبلیغات محیطی را نیز به وجود آورد. پیشنهاد می کنیم در صورتی که اطلاعات کافی در مورد شبرنگ و روز رنگ و همچنین تفاوت این دو با هم ندارید، مطلب : شبرنگ و روز رنگ را مطالعه فرمایید.

نصب شبرنگ ها و روز رنگ ها، به دلیل چسب قدرتمند و ظرافتی که در برش آنها وجود دارد، به سادگی سایر اقلام چسباندنی نیست و مستلزم تخصص خاص است. اینکه به درستی در جای مناسب چسبانده شود و حباب در زیر آن به وجود نیاید یا پس از چند روز از روی سطح جدا نشود و … بسیار حائز اهمیت است.

به همین دلیل مسترچسبونک، یکی از فعالیت هایی که به صورت تخصصی انجام می دهد، علاوه بر طراحی و برش شبرنگ ها، نصب این متریال بر روی سطوح مد نظر شما می باشد. در صورتی که به نصب شبرنگ و روز رنگ در محیط خود نیاز دارید، می توانید علاوه بر مشاهده نمونه کارهای نصب شبرنگ و همچنین نمونه رنگ های شبرنگ های ما، در صورت نیاز با ما تماس حاصل نمایید تا بتوانید شما را بیشتر راهنمایی کنیم.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

برچسب ها :

فروشگاه دیجی سرویس اردبیل