پا گذاشتن روی زمین سرد سنگی و سرامیکی در زمستان، تا عمق وجودمان را سرد می کند. مدت هاست که زمان کفپوش های سنگی و سرامیکی سر آمده و منازل لوکس و اعیانی با پارکت لمینت فرش شده اند. هزینه خرید و قیمت نصب پارکت لمینت بیشتر از کفپوش های قدیمی است ولی راه رفتن روی آن هم عالمی دارد. با نصب پارکت لمینت دیگر نه نگران صدمه بچه ها موقع بازی هستید نه نگران سرما و گرمای کف خانه. انگار آرامش چوب های جنگلی همراه نصب لمینت به داخل خانه هایمان میاید

نصب پارکت و کفپوش

طریقه نصب کفپوش لمینت خیلی ساده تر از سایر کفپوش هاست. در یک روز می توانید هم طرح پارکت را انتخاب کنید و هم یک روزه کار نصب پارکت را تمام کنید. یک نصاب حرفه ای می تواند ۱۰۰ متر مربع پارکت را در یک روز نصب کند. بر خلاف بقیه کارهای بازسازی منزل و تغییر دکوراسیون، نصب پارکت لمینت بسیار سریع انجام می شود. قیمت نصب پارکت نیز در مقابل سرعت نصب بسیار مقرون به صرفه است.

پیشنهاد مطالعه: نصب پارکت و کفپوش های چوبی

طریقه نصب پارکت لمینتقیمت نصب پارکت

طریقه نصب پارکت لمینت

پارکت به صورت تایل های جدا فروخته می شود که هر تایل دارای یک زبانه و یک شیار است. سر هر زبانه به شیار تکه بعدی قفل می شود به همین سادگی نصب پارکت با قفل کردن تایل ها به هم انجام می شود. برای تعمیر پارکت چوبی هم نیازی به هزینه های زیاد و پرداخت قیمت نصب پارکت برای بار دوم نیست. تعمیرکار پارکت می تواند تنها قسمت آسیب دیده را با تایل سالم جا به جا کند.

نصاب پارکت در اردبیل

برای نصب و تعمیرات پارکت نمی توان از استاد کاشی کار کمک گرفت. برای اینکار نصاب پارکت تنها کسی است که تجربه کافی برای نصب لمینت و نصب پارکت را دارد. قیمت نصب پارکت بستگی به اجرت نصاب پارکت در اردبیل دارد. قبل از نصب پارکت لمینت زیرسازی برای هموار شدن کف انجام می شود. قیمت نصب پارکت شامل هزینه زیرسازی و نصب یکجا خواهد بود.

فوم مخصوص روی سطح صاف قرار گرفته و هر تایل روی آن قرار می گیرد. این فوم مثل یک بالشتک نرم بین کف و لمینت قرار گرفته و فشار را بخش می کند. بعضی از انواع پارکت لمینت هم در زمان تولید دارای فوم هستند. قیمت نصب پارکت فوم دار و بدون فوم متفاوت است. در صورتی که تایل ها دارای فوم نباشند، هزینه زیرسازی و قیمت نصب پارکت بیشتر می شود.

نصاب پارکت در تهران

 

برچسب ها

فروشگاه دیجی سرویس اردبیل