دستمزد نصب شیرآلات توکار و روکار

برای نصب شیر آلات لازم است تا از قبل زیر ساخت مناسب وجود داشته باشد. آنچه که در ظاهر می بینید همه سیستم لوله کشی ساختمان نیست. برخی از تجهیزات شیرآلات به صورت توکار نصب می شود ولی برای مثال شیر آب به صورت روکار نصب می شود. نوع نصب شیرآلات با توجه به کاربری انجام می شود و این امر می تواند هزینه ها را تغییر دهد. در برخی موارد لازم است تا لوله کشی های متفاوت و سیستم برگشت و فاضلاب دیگری نصب شود که هزینه ها را افزایش می دهد.

محل نصب شیرآلات بهداشتی یا آشپزخانه

کاربرد همه شیرهای آب یکسان نیست. همین تفاوت موجب می شود تا شیوه های اجرای کار و دستمزد نصب شیرآلات نیز تغییر کند. شیرآلات آشپزخانه که روی سینک ظرفشویی نصب می شود، از نظر اجرایی با نصب شیرآلات صنعتی تفاوت دارد. به همین ترتیب قیمت نصب شیرآلات بهداشتی نظیر حمام و توالت با شیرآلات آشپزخانه متفاوت است. این تفاوت به دلیل نوع شیرآلات و سختی اجرای کار می باشد. با یک مثال ساده موضوع را بیشتر بررسی می کنیم. فرض کنید برای هزینه نصب روشویی به دنبال بهترین قیمت هستید. اواع روشویی پایه دار، بدون پایه و کابینتی در بازار موجود است. بدیهی است اجرت نصب شیرآلات در روشویی کابینتی بیشتر از روشویی ساده است.

 

دستمزد نصب شیرآلات خانه های قدیمی

در اغلب ساختمان های قدیمی لازم است تا ابتدا مشکلات لوله کشی ساختمان رفع شود. اشکالات سیستم آب و فاضلاب در لوله کشی های قدیمی بیشتر دیده می شود. هزینه این تعمیرات روی اجرت نصب شیرآلات افزوده می شود. اگر قصد بازسازی منزل را دارید حتما ابتدا سیستم لوله کشی قدیمی را بررسی کنید. در بسیاری از موارد لازم است تا لوله های فلزی قدیمی به طور کامل تعویض شود. در این صورت برای کاهش هزینه ها لوله های قدیمی کور شده و از لوله های سبز و روکار استفاده می شود. پس از عملیات بازسازی و تعمیرات لوله کشی می توان از شیرآلات تازه خریداری شده به جای شیرآلات قدیمی استفاده کرد.

 

نصب انواع شیرالات قدیمی وجدید وانواع برندهای ایرانی وخارجی درتمام نقاط اردبیل وسرعین